ANASAYFA
HAKKIMIZDA


KROSS Markası'nın 90'larda başlayan hikayesi kurucusunun tutkusu, vizyonu ve tutarlılığı sayesinde, 20 yılda küçük bir bisiklet dükkanından Avrupa'nın önde gelen bisiklet üreticisi haline gelişmiştir.

Birçok yatırım sayesinde, Varşova'nın 100 kilometre kuzeydoğusundaki Przasnysz'de, bisikletlerin montajı ve depolanması için en uygun BT yönetim çözümleri sunan modern bir üretim tesisi kuruldu. Aşağıdaki tesisler 2000 yılında sıfırdan inşa edilmiştir: Montaj alanı (dört montaj hattı ile), bisiklet kadrosu ve çatallar için kaynak ünitesi, jant birimi ve Orta ve Doğu Avrupa'nın en modern OMEGA tipi su boya tesisi.

2006 yılı, KROSS markası için bir dönüm noktası olarak anılacaktır. Şirket, dağ, kent, doğa yürüyüşü, çocuklar, çapraz yol bisikletleri gibi bisiklet gruplarına ürün segmentasyonu başlatmıştır. Yeni tasarım, yeni kalite anlayışıyla daha iyi çerçeveler, bileşenler, malzemeler üretildi. Genişletilmiş dağıtım ağıyla mağaza sayısı arttırıldı. KROSS, dünya ile teknolojik ve görsel olarak rekabet etmeye başladı.

Büyüyen satışlar, memnun müşteriler, hem profesyonel hem amatör bisiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik geliştrme çalışmaları Kross markasının doğru yönde geliştiğini gösteriyor.

ST Group 2018. Tüm Hakları Saklıdır.
Mega Tasarım